Siųsti užklausą Šilutės reklama - interneto svetainių kūrimas


Svetainės pritaikymas mobiliesiems įrenginiams

Mobiliosios interneto svetainės – tai itin patraukli priemonė verslui, leidžianti įmonei pristatyti save ir savo prekes bei paslaugas mobiliuosiuose įrenginiuose. Kadangi vis daugiau žmonių naudojasi išmaniaisiais įrenginiais ir vis dažniau ieško informacijos per mobiliuosius įrenginius svetainės pritaikymas mobiliesiems padeda daug patogiau surasti reikiamą informaciją ir padidina paieškų sistemų rezultatus.

Kodėl verslui reikalinga mobilioji interneto svetainės versija?

1. Aukštesnės vietos paieškų sistemose

Ir įprastas, ir mobiliąsias interneto svetaines susikūrę verslai turi išskirtinį privalumą prieš tuos, kurie mobiliesiems įrenginiams pritaikytų versijų neturi.

„Google“, „Yahoo!“, „Bing“, „Yellow Pages“ ir kitos interneto paieškos sistemos ir direktorijos reitinguoja mobiliems įrenginiams pritaikytas interneto svetaines aukščiau nei tas, kurios neturi mobiliosios versijos.

2. Greita prieiga

Įprastai mobiliųjų svetainių lankytojai ieško greitos prieigos prie Jūsų verslo. Jiems reikia kontaktų, telefono numerio, kuriuo galėtų palikti žinutę, darbo valandų, nuorodų, kaip Jus rasti, kuponų, menių pasirinkimo ir kainų ir pan.

3. Išnaudokite mobilių interneto vartotojų srautą

Interneto svetainė, pritaikyta mobiliesiems telefonams, padaro Jūsų verslą prieinamu sparčiai augančiai mobiliajai auditorijai.

Antai daugelis vartotojų susitvarko kelionių reikalus – užsisako viešbučius, restoranus ir t. t. – būtent per mobiliuosius telefonus. Nesuteikite skubantiems klientams šios galimybės ieškoti pas Jūsų konkurentus.

4. Mobiliesiems vartotojams lengviau skaityti Jūsų svetainės turinį

Interneto svetainės, sukurtos stacionariems ar nešiojamiems kompiuteriams, mobiliuosiuose telefonuose dažniausiai sukelia nepatogumų.

Prašyti klientų padidinti ar išskleisti turinį, kad jį būtų galima perskaityti, yra nebūtina ir tai sumenkina pateikiamo turinio svarbą. Mobiliajam telefonui pritaikyta interneto svetainė padeda surasti atsakymą, greitai, patogiai, taigi yra palankesnė vartotojui.

5. Jūsų konkurentai

Jeigu Jūsų konkurentai turi mobiliąją savo interneto svetainės versiją, Jums taip pat tokios reikia nedelsiant. Kitu atveju rizikuojate atiduoti savo klientą mobiliajame internete matomam konkurentui.