Siųsti užklausą Šilutės reklama - interneto svetainių kūrimas
Pirmą kartą kūrėme projektą ir ieškojome profesionalaus žmogaus, kai pamatėme, jog ir po projekto sukūrimo, skiriama didelė priežiūra, sukūrėme dar ne vieną, projektą. Rekomenduoju šį žmogų visiems, kas nori kokybės, profesionalumo, elegancijos. Rolandas tikras savo srities profesionalas. - Žygimantas Strelkauskas, UAB "Tai aktualu"
Kūrybingi ir patyrę savo srities specialistai. Padaryti darbai kalba už juos pačius! Nuoširdžiai rekomenduoju! - G. J, , Akmens stalvirsiai
Esu patenkintas paslaugomis ir tikrai rekomenduoju ! Keičiau ne vieną tinklalapio dizainerį, programuotoją kol atradau tinkamiausią :) - www.ekoe.lt - Laurynas Jaruškevičius, L.Jaruškevičiaus iv "EKOE"
Esu labai patenkintas už itin kokybiškai atliktus "Projektus" jų priežiūrą. Idėjų niekada nebūna per daug, o Rolandas jų turi ir pritaiko, padeda įmonei konkuruoti rinkoje. Įmonė auga, nes dalis šio didelio darbo tai ilgi vakarai šio šaunaus žmogaus ir jo komandos. Esu jums nuoširdžiai DĖKINGAS !- Vitalijus Čėsna, UAB "Viltana"
Dėkui už puikų ir kokybišką darbą, bei malonų aptarnavimą.
Iki susitikimo Rolandai- Andrius Milkeris, UAB "Baltic Frost"
Aš taip pat labai patenkinta atnaujintu tinklapiu, sulaukiu pagyrimų iš tinklapyje apsilankiusių. Labai paprasta pačiai viską redaguoti.
Siūlau ir Jums pasinaudoti Rolando paslaugomis.
- Vilija Krompalcienė, UAB "Sena sodyba"
Esu labai patenkintas sukurtu tinklapiu, viskas buvo atlikta greitai ir profesionaliai. Labai smagu, kad pabaigus kurti tinklapį, nenusisukama nuo kliento ir toliau padedama spręsti iškilusias problemas bei tobulinti tinklalapį.

Sekmės Rolandai- Darius Poteliūnas, UAB "SDA Pakuotė"
Rašyti atsiliepimą

Rašyti atsiliepimą

Skelbti