Siųsti užklausą Šilutės reklama - interneto svetainių kūrimas


"Šilutės reklama" siūlo vis labiau neatsiejamą nuo sėkmingo verslo paslaugą - interneto svetainių kūrimą. Interneto svetainė tai Jūsų įmonės biuras dirbantis 24 valandas per parą, 365 dienas per metus. Jūsų klientai (bei potencialūs klientai) jiems patogiu metu galės rasti aktualią informaciją apie Jūsų įmonės teikiamas paslaugas.

Mes sukūrėme jau daugiau kaip 130 įvairaus pobūdžio, bei sudėtingumo svetainių, todėl drąsiai galime teigti, kad pasirinkę mus nesuklysite.

Kuo naudinga interneto svetainė?

  • Jūsų įmonės prisistatymas, paslaugos, kontaktai, bei kita informacija bus pasiekiama 24val. per parą.
  • Jūsų įmonės svetainė bus pasiekiama per populiariausias paieškų sistemas Google, Bing, MSN ir kt.
  • Lengvai galėsite pranešti savo esamiems, bei potencialiems klientams apie įmonės vykdomas akcijas, daromas nuolaidas ir kt.

Kiek kainuoja interneto svetainė?
Nusakyti interneto svetainės kainą galima tik po interneto svetainės tikslų, bei sudėtingumo nustatymo. Preliminarią kainą galima nusakyti po to kai išdėstysite savo reikalavimus interneto svetainei. Nesidrovėkite ir reikalaukite komercino pasiūlymo dabar! Gi komercinis pasiūlymas nieko nekainuoja.
Po interneto svetainės sukūrimo kasmet Jūsų svetainės palaikymas kainuoja apie 2.50-3.00 €/mėn. Į šią kainą įsiskaičiuoja svetainės talpinimo paslauga, bei adreso metinis mokestis. Kitų palaikymo mokesčių nėra.

Jeigu svarstote ar Jūsų įmonei reikalinga interneto svetainė nedelsdami susisiekite su mumis telefonu 8 645 40 526 arba el. paštu info@silutesreklama.lt ir visiškai nemokamai, bei nešališkai patarsime koks sprendimas Jūsų verslui būtų optimaliausias.